Közösségi tér neve: Bárka Klub

Közösségi tér címe: 5600 Békéscsaba, Deák u. 4.

Közösségi tér egyéb elérhetőségei:

tel.: 06-20/222-0828

honlap: bekescsabaireformatusok.hu

Nyitva tartás: vasárnap 10.00-12.00

Közösségi tér vezetője és elérhetőségei: Tar Krisztián /üzenet a honlapon keresztül/

Fenntartó:

Békéscsabai Református Egyházközség

5600 Békéscsaba, Deák u. 4.

A református lelkészlakás pincéjében 2015-ben került kialakításra a két helyiségből álló klub, amit az év júniusában, a 2. békéscsabai Mosolytábor alkalmával szentelt fel az esperes úr, és a “keresztségben” a “Bárka Klub” nevet kapta. A klubban heti rendszerességgel vannak közösségi foglalkozások a 12-16 éves korosztályt érintő témákról és azok református keresztyéni megvilágításáról. A csapat vezetői Tar Krisztián és felesége, Tarné Jantyik Katalin valamint Balogh Sándor is közreműködik. A csapat a konfirmációra készülő és már fogadalmat tett ifjakból és ismerőseikből áll, tehát nyitott közösségként működik.

A kialakításában is sok közszolgálati munkaóra volt és az alkalom előkészítésében (teafőzés, takarítás, berendezés) folyamatosan van közösségi szolgálatra lehetőség.